Ps3

80 LEK

Shitet nga: AlanBerhami 28 Tet 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Modeli
PS3
Play station 3 i perdorur 80 mije lek dhe Fifa 16 e perfshire
AlanBerhami
0676047183
Leaflet
Në fillim