PS3 TE ARDHUR NGA GJERMANIA

Shitet nga: pleystation 3 15 Tet 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shiten 6 pleystation3 me cip me lojrat e instaluara nga me te fundit si pes 2018 fifa 2019 call of duty blac ops 2 blur pes 2013 gta etj.ps3 disponojn te gjitha fishat dhe fishen hdmi kan levat orginale shiten dhe te ndara ps3 jan te sapo ardhura nga gjermania pres bleres serjoz ju flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim