Ps3 super slim 260 gb me 5 leva+ lojra

180 LEK

Shitet nga: Myfit 01 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Modeli
PS3
Super gjendje pa perdorur shum
5 leva funksionale te gjitha 2 ne kuti.
Lojrat e fundit digitale
Fifa 18
Pes 18
Minecraft
Army of us
Elite sniper
Driver san francisko
Call of duty black ops 2
+ 3 tjera
Lojra disk
Minecraft , gta v , pes 15 , fifa 14 , call of duty black ops 1 , blur , fifa street , call of duty ghost dhe shum tjera

Shkruaj whatsapp
Shitet ose nderrohet
Leaflet
Në fillim