Ps3 me cip

Shitet nga: Reni Sot 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet ps3 me cip me 10 lojra leva dhe fishat perkatese.ps3 eshte ne gjendje shume te mire ka lojrat e fundit fifa 19 gta 5 pes 19 blur call of duty etj.cmimi 150 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim