PS 3

Shitet nga: Toni 18 Tet 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet ps3 ne gjendje te mire me 3 leva dhe sebashku me lojrat.gjendet ne Durres.cmimi 170 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim