INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05

Shitet nga: Denis Sot 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
INSTALOJME LOJRA NE PLAYSTATION 3 PA CIP , NE TE GJITHE TIPET E PS3, FAT , SLIM DHE SUPERSLIM si: GTA 5, BLUR, PES 13 NEW PATCH 18/19, PES 18 + patch 19, FIFA 19, CALL OF DUTY BLACK OPS 2 dhe 3 with full maps , BioShock Infinite, Dragon Ball, Call of Duty: Advanced Warfare, Assassin's Creed, The Last Of Us, Uncharted 1 , 2 dhe 3 , FAR CRY 3 dhe 4, MAFIA 2, WWE 2K17, DIRT3 , Destiny, NBA 2K17, Portal 2, Resident Evil, Dishonored, Need for Speed, Batman, Watch Dogs dhe cdo loje tjeter . LOJRAT LUHEN EDHE ONLINE .Per me shume info kontaktoni ne nr e tel. OFERTE: 10 LOJRA 3000 LEKE . INSTALOJME EDHE LOJRA NE PLAYSTATION 4 system software 5.05 ose me te ulet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim