Ps3 me çip dhe 2 leva 190 mije.

19 000 LEK

Shitet nga: Ps3 25 Tet 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet ps3 super slim me çip dhe me lojra te instaluara dhe 2 leva ne gjendje shume te mir pune bashk me fishat perkatese.ps3 eshte shume ne gjendje te mire dhe me garanci pune.ps3 ka 30 lojra
Çemimi 190 mije.
Dergoj dhe me poste ne gjithe shqiperin.
Leaflet
Në fillim