OKAZION PS3 ne gjendje akull me 1 leve +lojra

90 EUR

100 EUR

Shitet nga: visi 01 Sht 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Okazion ps3 ne gjendje akull me 1 leve origjinale dhe te mbushur me lojra,dhe disa disqe me lojra shtese,,,cmimi 100 euro pak i diskutueshem
Leaflet
Në fillim