instalim lojrash multiman PS3!!!

20 LEK

300 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: RedTech Service Dje 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
INSTALOJM TE GJITHA LOJRAT SIPAS DESHIRES 200 dhe 300 LEK PER LOJE !


20 LOJRA 1500 LEK OFERTE!
RedTech Service
0694490503


WhatsApp:
0694490503
Leaflet
Në fillim