Shitet ps2 me cip+25 lojra falas

4 000 LEK

Shitet nga: Marko 28 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS2
Shitet ps2 slim ne gjendje te mire pune.
Ps2 eshte me cip dhe jepet me 25 lojra falas
Cmimi 4000 lek te reja
Leaflet
Në fillim