Bëj disqe per PS2 dhe XBOX

Shitet nga: Gjergji 14 Tet 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS2
Bej disqe me lojra per Ps2 dhe Xbox.
$$$!!!KUJDES!!!$$$( KONSOLAT DUHET TE JENE ME CHIP QE LEJON TE LUHEN LOJERAT E KOPJUARA).

Ju mund te porosisni lojrat qe doni dhe te me coni listen ne wessap. minimumi porosise 4 lojra.
cmimi per loje 250 lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim