Play station 2

4 500 LEK

Shitet nga: Elson Lleshi 18 Shk 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
Shitet play station 2 . Shitet per arsye mosperdorimi. Play station shum pak i perdorur . Vendi Fushe-Kruje . Disk falas futbolli
Mund te ket ulje çmimi. Playstation i ka te gjitha gjerat. Fisha pult dhe disk falas.
Elson Lleshi
0698451900
Leaflet
Në fillim