Okazion Play Station 2 + 20 lojra !

2 000 LEK

3 000 LEK

Shitet nga: Xhino 17 Sht 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Krujë
Prodhuesi
Sony Computer Entertainment
Modeli
PS2
Shes PlayStation 2 ne gjendje te mire pune , pa chip me nje leve origjinale . PlayStation 2 shoqerohet dhe me lojera te cilat hapen vetem me chip si (Smack Down 11 , Harry Potter, Spy Hunter , Gta, F1, etj )si dhe diskun origjinal PES 2012 !
Shitet per arsye mosperdorimi !
Leaflet
Në fillim