Shitet play station 2

Shitet nga: Gleidi Llogo 11 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 370 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR   200 EUR

Komuna: Gjirokastër
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS2
Play station i perdorur dy vjet dhe nente kaseta,chip dhe nje doreze .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim