Shes playstation 2 me 1 lev 4 disqe me cip

Shitet nga: PS2 29 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS2
Disqet jane need for spedd karbon,pes 2014,call of duty world at war.I nderroj me 3 disqe xbox 360 gta 5,pes 2013 ose me lart dhe call of duty black ops 2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim