Playstation

35 EUR

50 EUR

Shitet nga: Playstation 2 30 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Modeli
PS2
Playstation 2 me cip me dy lojra nje dorez dhe kart memorie ne gjendie perfekte cmimi 50€ I pa diskutushem
Playstation 2
0699444222
Leaflet
Në fillim