disqe PS2

2 000 LEK

Shitet nga: Ergin 07 Korr 05:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Dibër
Prodhuesi
Sony Computer Entertainment
Modeli
PS2
shiten disqe ps2 ose nderohen me disqe ps3 ose me leve ps3.shiten per arsye mos perdorimi jan disqe origjinale te ardhura nga jasht shqiperis .lojera nga me te ndryshmet duke filluar nga fifa,007,gara me makina dhe me motorra,xmen etj etj cmimi i diskutueshem.☺ nr 0686878749
Leaflet
Në fillim