Blej Disc Per PS1, PS2, XBOX dhe Kaseta te Ndryshe

Shitet nga: Andi 04 Nën 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS1
DUHET TE JENE ORIGJINALE!!!

Blej Disc Per PS1, PS2, XBOX dhe Kaseta te Ndryshme
per NIntendo dhe cfare do modeli te keni. Kush eshte i interesuar tme coje me foto ne e-mail ose ne Whatsapp
DUHET TE JENE ORIGJINALE!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim