Okazion!!! biçiklete matrix.

6 000 LEK

Shitet nga: Orest 10 Maj 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Prodhuesi
Nvidia
Modeli
GTX
Shitet biçiklete matrix.Prej alumini me goma te reja me 6 marsha dhe disqe te reja.Shitet prej arsye emigrimi.bicikleta eshte 24 . Kushton 6000 mije lek te vjetra
Leaflet
Në fillim