Shitet Nintendo Wii me aksesore extra dhe lojra

Shitet nga: Toni 05 Nën 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Nintendo
Modeli: Wii
Shitet nje Nintendo Wii ne gjendje perfekte. Pothuaj si e re. Vjen me te gjithe aksesoret ekstra si dhe me shume lojra.

Perfshihen:
Nintendo Wii Console, 2 doreza, 2 doreza analoge, 2 timone, 2 pistoleta, 1 pushke, 1 tapet per kercim, doreza boksi, lojra origjinale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim