Nitendo

50 LEK

Shitet nga: Alonso 04 Gush 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
Wii
Ne gjendje shhume te mire
Ka nje pult dhe dy disqe me nga 8 lojera etj
Leaflet
Në fillim