Nintendo wii

50 EUR

Shitet nga: Drini 07 Sht 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
Wii
Shitet nintendo wii ne gjendje te shkelqyer mund te perdoret edhe per te kthyer tv tuaj ne smart tv si dhe per video game .cmimi 50 euro I pa diskutueshem.
Leaflet
Në fillim