Nintendo wii

50 LEK

Shitet nga: Miri 01 Korr 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
Wii
Nintendo wii me pult + joy stick (leva kryesore) + timon + lev dualshock dhe 3 lojra. Per me shum info shkruani whatsapp. Cmimi 50 mijlek ose nderrohet me psp.
Leaflet
Në fillim