Nintendo wii per pjese

40 LEK

Shitet nga: Arber 10 Maj 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
Wii
Shes nintendo wii per pjese
Nintendo funksjonon por eshte bllokuar
Ka adaptorin e hdmi-se
Dhe te gjitha fishat perkatese
2 bateri te karikueshme
Sensor bar + controllerin nunchuk
Ishqyesin dhe 2 fishat Av
Leaflet
Në fillim