Nintendo Wii ne shitje

90 EUR

Shitet nga: Amir 28 Korr 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
Wii
Nintendo Wii RVL-101
Gjendja: E Perdorur
Artikulli mund të ketë disa shenja të veshjes kozmetike, por është plotësisht operacional dhe funksional.
Lidhshmëria: Modeli SCART
Platforma: Nintendo
Karakteristikat: Aftësia Wi-Fi,
Ngjyra e Zeze


Artikulli permban:
Konsolin
2 leva
1 loje (NEW SUPER MARIO BROS)
kabull tv
karikues
sensor.
+1 Mbrojtese per leven
+1 adapter per prize europiane

Amir
+355 692571555

Viber:
-

Skype:
-

Leaflet
Në fillim