Nintendo SWITCH nga Amerika(3 Lojra + Aksesoret)

30 000 LEK

Shitet nga: Klajd 18 Dhj 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Nintendo
Shitet Nintendo Switch per arsye mosperdorimi.E kam blere para 7 muajve dhe cdo gje eshte e re.Vjen me te gjithe pjeset(fishat,leven,lojrat dhe kufjet,canten e vet te dores,screen protector etj)
Lojrat jane:Legend of Zelda,Legend of Kay dhe NBA 2019.Kontaktoni ne Whats app per cdo detaje
Leaflet
Në fillim