Nintendo 3ds

65 EUR

Shitet nga: Jon Sinoimeri 01 Sht 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Nintendo
Pak e perodrur por ne gjendje shume te mire. Me 6 lojera dhe bashk me karikues.
Jon Sinoimeri
0694986594
Leaflet
Në fillim