loje GBA dhe Sega plus doreze Logic 3

Shitet nga: shitet Sot 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Nintendo
Modeli: Model Tjeter
shitet nje loje nintendo game boy nje loje sega game gear dhe nje leve logic 3
te gatshme per cdo lloj prove
cmimi per te treja bashke 10 mije lek

kontakt whatsapp ose cel 00355692428148
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim