Nintendo

5 000 LEK

6 000 LEK

Shitet nga: Erion 22 Sht 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhuesi
Nintendo
Super nintendo:Nje consol per te gjithe te apasjonuarit dhe koleksionistet e video lojrave te vite 90.E kompletuar me karikues,e fishe origjinale,si edhe 2 leva.Me nje kasete,super mario world.Loja e preferuar nga te apasjonuarit e super nintendo.sipas kerkesave mund te shtoj dhe lojra te tjera.Artikullin e sjell personalish,ose poste adex.
Leaflet
Në fillim