Nintendo Switch Super Mario Odyssey Fortnite

350 EUR

Shitet nga: Kosta 28 Sht 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhuesi
Nintendo
Shitet Nintendo Switch me Super Mario Odyssey, Fortnite, Warface, World of Tanks etj lojra free to play.
Perfshihet mini dock, karikues, canta Super Mario Odyssey, aksesor per levat dhe memori kart 64 GB

Per me shum informacione me kontaktoni ne WhatsApp.
Leaflet
Në fillim