Nintendo Switch Gris Console Boxed Aksesorët e dyf

420 EUR

Shitet nga: berishaj01 16 Korr 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Nintendo


Nintendo Switch Grey Console e Boxed me Aksesorë dhe Lojëra në gjendje nenexhiku (Në funksionimin plotësisht).
Vjen me
2 rast
Rasti që mbart mario ka lojëra elektronike për kartat e lojrave për të kryer lojëra.
Mbulesë e kuqe dhe blu e kuqesjellës për kundër gëzimit.
Ngarkues.
Kontrolluesi i dytë.
Kabllo Hdmi.
Njësi lidhëse e TV.
Dhe lojërat e mëposhtme
Super mario bros u
Legjendat e Rayman
Fifa 20
Vrasësi krijoi koleksionin e rebelëve
Snooker 19
Zëri kryesor
Kriketa është e instaluar paraprakisht

Përdoret gjendja.

Dërguar me shpërndarje eBay - Packlink 1 ditë.

Email: berishaj01@gmail.com
Leaflet
Në fillim