Nintendo DSi XL

Shitet nga: Salti Dje 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 LEK   60 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Nintendo
Modeli: DSI
Shitet Nintendo DSi XL me karikus dhe 2 lojra ne gjendje shum te mir.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim