Nintendo DSi XL me çip

Shitet nga: Salti Dje 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 LEK   80 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Nintendo
Modeli: DSI
SHitet Nintendo DSi XL me cip ,karikus dhe kartmemorie 2GB ne gjendje shum te mir pune. Lojrat hapen direkt nga kartmemoria
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim