Nintendo DS LIte

Shitet nga: Salti Dje 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 LEK   40 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Nintendo
Modeli: DS
Shitet Nintendo DS Lite me karikus dhe nje loj ne gjenjde te mire pune. Nintendo ka disa gervishtje nga ana estetike por funksionon pa probleme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim