Vendosje cipi per Nintendo

500 LEK

Shitet nga: Ledio 17 Korr 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
3DS
I vendosim cipin cdo lloj
3ds & 3ds xl
2Ds
Dsi
Wii U
I hedhim dhe mori lojrash

Leaflet
Në fillim