Lojra per Nintendo 3DS

1 500 LEK

Shitet nga: Maze Tech Sot 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
3DS
Shiten lojra per Nintendo 3ds Origjinale:
-Lojrat jane ne gjendje shume dhe te mbajtura mire.
-Jane disa nga lojrat me te mira per Nintendo 3ds.
-Lojrat jane:Pokemon Moon;Pokemon Sun;Super Mario Maker 3DS; Super Smash Bros.
-Çmimi i nje loje eshte 1500 lek.
-Çmimi i diskutushëm.
.
.
.
.
.
.
Nintendo 64 nes snes wii dsi playstation ps1 ps2
switch zelda xbox gaming gamer karikus controller psp ps vita gba


Maze Tech
+355698234238
Leaflet
Në fillim