XBox One + 2 Leva + 5 Lojera OKAZION

Shitet nga: Xbox 11 Nën 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 700 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhuesi: Microsoft
Modeli: Xbox one
Xbox One i blere ne Hollande me dy leva origjinale dhe lojera :
Forza Horizon 2
Forza Horizon 4
Asassin’s Creed Odisey
Fifa 2019
PUBG
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim