Nitendo ds

15 000 LEK

Shitet nga: Klajdi 26 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox one
Shes nje nitendo ds shume pak e perdorur dhe 3 lojra te tjera falas dhe karikus
Leaflet
Në fillim