Xbox One S 1TB OKAZION

320 LEK

Shitet nga: Mishel 26 Tet 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Microsoft
Shitet xbox i kompletuar me lojrat me te fundit si red dead redemption 2 assassin creed origin forza horizon 4 gta5 call of duty advanced warfare metal gear solid V ghost recon breakpoint dhe account me lojra te tjera si batman, watch dogs2, assassin creed unity, just cause 3, mirrors edge, lego ninjaGo.. xbox edhe me nje lev e cila eshte e karikushme ska nevoj per bateri
Leaflet
Në fillim