XBOX ONE S ALL DIGITAL

Shitet nga: Kristi 09 Nën 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 4 130 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

279 EUR

Komuna: Berat
Prodhuesi: Microsoft
Modeli: Xbox One S
Xbox one S 1TB ,Display: 4k Ultra HD,HDR ON, Memory : 1 TB,Ram 8 Gb 4K Blu -Ray,Processor X86 8 Cores.
Forca Horizon 3, Mine Craft dhe Sea of Thiefs
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim