xbox

Shitet nga: mateo bocku 20 Nën 02:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Microsoft
Modeli: Xbox 360
Xbox pa leve dhe me 21 lojra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim