Shitet xbox 360 elite

280 LEK

Shitet nga: Jurgen 23 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Xbox 360 elite, 2leva te perfshira,20 cd te ndryshme me lojra,fishe hdmi+vga dhe kufjet origjinale per chat online n xbox. Hdd 120gb. Ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim