Shitet XBOX 360 me 2 doreza, kinect dhe lojra

Shitet nga: Toni 04 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Microsoft
Modeli: Xbox 360
Shitet nje XBOX 360 ne gjendje perfekte, pothuajse si i ri. Shitet se bashku me aksesoret dhe lojrat e perfshira.

Permban:
2 doreza wireless, karikuesin per 2 doreza paralel, kinect, lojra origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim