Shitet Xbox 360 Slim me chip 120mij lek

120 LEK

Shitet nga: Xbox 360 Dje 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Shkodër
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Shes xbox 360 slim me chip ne gjendje shume te mire me 2 doreza.Vjen bashke me 10 lojra,perfshire dhe GTA 5.
Xbox 360
0692481956
Leaflet
Në fillim