Nderrohet xbox 360 me ps3

1 LEK

Shitet nga: Xxxx 03 Sht 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Nderrohet xbox 360 me ps3.Ne gjendje perfekte.vjen me 4 ose me shume lojera si gta 5 fifa 18 call of duty ghotst etj.vjen me fishat perkatese dhe me dy leva qe punojne ne rregull. E nderroj me ps 3 qe te kete 2 leva dhe te pakten 1 loje dhe te funksionoje ne rregull.
Leaflet
Në fillim