Xbox 360

1 500 LEK

Shitet nga: xbox 03 Pri 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Krujë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
shes xbox 360 me cip dhe dy leva cmimi 150mij lek
Leaflet
Në fillim