Shes Xbox 360

Shitet nga: Evi Murati 08 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 LEK   250 LEK

Komuna: Korçë
Prodhuesi: Microsoft
Modeli: Xbox 360
Xbox 360 eshte ne gjendje shume te mire me cip plus 1 Controller (Leve) dhe ka rreth 50 lojra.Fifa 18,Pes 2018,Blur,Formula Uno e te tjera lojra.Xbox 360 shitet 100 ose 120 mij lek te vjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim