Okazionnnn Xbox 360

Shitet nga: Aleksander 27 Dhj 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Korçë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Shitet Xbox 360.Ne gjendje shume te mire me nje leve dhe 3 lojra.
Aleksander
355684641791
Leaflet
Në fillim