Shitet x-box 360

Shitet nga: Murat 14 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Microsoft
Modeli: Xbox 360
😱OKAZION😱 Super çmim per x-box 360. Eshte në gjendje super te mire. X-box esht i ardhur nga Gjermania dhe esht i paisur me 2 leva origjinale qe funksionojne me bateri normale qe nuk kushtojn me shum se 50 lek. X-box gjithashtu ka edhe 1 kinect qe mund te luash lojra me anë te levizjes virtuale te trupit tuaj. Ka 3 lojra dhe me te gjith fishat e nevojshem. Per me shume kontaktoni ne numrin e meposhtem ------》 0696926313
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim