Nderroj xbox 360 me ps3

Shitet nga: Sk 13 Qer 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fier
Prodhuesi: Microsoft
Modeli: Xbox 360
Ka 7 disqe dhe 2 leva far cry 4,saints row 4,fifa 14,fifa 17,blur,call of duty black ops 2 & 3.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim